Grznár vs Bejr! Tiskovka v 18:00 Živě!

Grznár vs BejrDnes od 18:00 můžete sledovat závěrečnou tiskovou konferenci před turnajem Clash of the Stars. Živě v 18:00 na našich stránkách!

29.10.2022 – Hala Královka, Praha, ČR
Clash of the Stars 3
Start v 19:00
PPV koupíte od 199 kč na ClashOfTheStarsTV

Popularita a oblíbenost zápasů influencerů a dalších známých osobností internetu rostou raketovým tempem. Zážitky a emoce, které si diváci z galavečerů Clash of the Stars odnáší domů, jsou jedinečné a nepopsatelné.

V hlavním zápase se proti sobě postaví věční rivalové a doslova nepřátele FILIP GRZNÁR a PSYCHOPAT BEJR. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci. Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény. Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera.

Filip Grznár vs Aleš Bejr

Po zranění ruky, které ho vyřadilo ze zápasu v červnu, se do akce vrací drsný raper Vercetti CG. Tentokrát bude jeho soupeřem první bojovník ze Slovenska Tomáš Križan, člen skupiny youtuberů Naked Bananas. Skvělý zápas slibuje střet mezi Luktumou a Olchičem. Luktuma si svou vítěznou premiéru odbyl už na prvním galavečeru Clash of the Stars.

Olchič naopak nastoupí do svému úplně prvního MMA zápasu. Prosadí si Luktuma skvělý pohyb, dlouhé ruce a kvalitní striking, nebo bude dominovat Olchič a jeho judo, kterému se v mládi roky věnoval? Do akce se rovněž vrací oblíbená bojovnice xHolakys, která se utká s Klárou Havlíkovou. Dojde také na řešení osobních sporů mezi raperem Nenym a influenceram Kid Ajvnem, nebo na souboj těžkých vah mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem alias Kotlár security.


Závěrečná tiskovka Clash of the Stars ⇓
START V 18:00


Jak dopadne nejvyhrocenější zápas historie mezi Grznárem a Bejrem? Budou i nadále vyhrávat známe tváře nebo přichází s novými bojovníky i nové pořádky? Vše se dozvíme na galavečeru 29. 10. 2022 v pražské hale Královka.. Vstupenky už jsou vyprodané, takže kdo nestihl koupit, může si zakoupit PPV!


Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3