Golovkin: Stále v sobě cítím oheň!

Gennady GolovkinAčkoliv kazašský veterán Gennady Golovkin prohrál sobotní bitvu se Saulem Alvarezem, tak s kariérou končit nehodlá. Stále v sobě cítím oheň, budu pokračovat. Říká šampión střední váhy!

„Udělal jsem taktickou chybu, když jsem začal zápas klidně. Respektive oba jsme začali až moc volně, ale já potřeboval více času, abych se rozjel. Také jsem se ho snažil pustit k sobě blíž a víc se otevřít, což nebylo úplně optimální“. říká šampión střední váhy Gennady Golovkin,

„Pořád mám v sobě ten oheň a zapálení k boxu, takže s boxem rozhodně nekončím. V duelu s Canelem jsem nedostal žádnou silnou ránu, cítím se svěží a na tváři nemám žádné známky boje. Mám před sebou ještě další výzvy ve střední váze s čekají mě obhajoby třech titulů“. Pokračuje GGG.

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin 3

„Neměl jsem pocit, že by byl v sobotu Canelo rychlejší nebo silnější než já, jeho údery mě nebolely. Dnes byl prostě lepší než já, i když jsem měl pocit, že ve druhé fázi zápasu ztrácel rychlost a já byl lepší“. Uzavřel čtyřicetiletý kazašský boxer.

Saul Alvarez