Garcia: Já zápas nechtěl, ale rozhodl Joshua!

Anthony JoshuaTrenér Anthonyho Joshuy Robert Garcia promluvil o střetu svého svěřence se světovým šampiónem WBC Tysonem Furym, který je předběžně plánován na 3. prosince!

„jsme hrdý na to, co jsme dokázali v zápasech s Oleksandrem Usykem. Anthony a celý tým jsme si vedli velmi dobře jak v přípravě, tak následně i v zápase. Všichni si mysleli, že to pro Usyka bude v odvetě snadná práce, ale AJ svedl velmi tvrdý a tuhý boj. Na vítězství to sice nestačilo, ale předvedený výkon byl prostě skvělý a není za co se stydět“. Řekl Robert Garcia.

„Osobně bych preferoval, aby si Anthony zaboxoval dva až tři duely a poté se utkal s někým jako je Tyson Fury. Ale co naděláte, Anthony má svou hlavu a miluje výzvy, takže na to jdeme společně a společnými silami budeme chtít vyhrát světový titul“. Pokračuje Garcia.

Anthony Joshua

„Bude to stylově jednodušší souboj než jaký byl s Usykem, ale na druhou stranu po fyzické stránce bude enormně náročný“. Uzavřel  bývalý mistr světa v super pérové ​​váze a v minulosti trénoval takové boxery jako Nonito Donaire nebo Marcos Maidana. Spolupracoval také se svým bratrem a bývalým světovým šampiónem Mikeyem Garciou.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2