Galerie: Roubíček vs Grznár!

Filip Grznár vs Filip RoubíčekNyní se podíváme na galerii ze zápasu Filip Roubíček vs Filip Grznár, který vyhrál Roubíček knockoutem ve druhém kole!

Galavečer Clash Of The Stars: Episode IV Treak Wars se konal 11. března ve vyprodané pražské hale O2 Universum a nabídl celkem 12 zápasů. Celý galavečer můžete zpětně shlédnout na www.clashofthestars.tv

Osmatřicetiletý kulturista a veterán bojových sportů Filip Grznár je stálicí v organizaci Clash Of The Stars a zápasil na všech předchozích galavečerech a všechny duely dokázal také vyhrát. Dnes nastoupil do čtvrtého zápasu na Clash of The Stars, aby si připsal čtvrté vítězství.

Do cesty se mu měl původně postavit fighter a trenér Martin „Pagy“ Sedlák, ale musel před několika dny ze zdravotních důvodů odstoupit a organizace jej nahradila mladým bijcem Filipem Roubíčkem, který už vystupoval na posledním galavečeru, kde prohrál se dvěma bijci.

Roubíček byl mírným favoritem zápasu a v oktagonu to také dokazoval. Grznár měl problém svého soupeře trefit a rozdíl v délce paží byl znatelný. Vše vyvrcholilo na konci druhého kola, kdy Roubíček parádně trefil a Grznára poslal nekompromisně k zemi a ukončil. Grznár tak poprvé v organizaci prohrál naopak Roubíček si připsal první výhru.

Filip Grznár vs Filip Roubíček

Filip Grznár vs Filip Roubíček

Filip Grznár vs Filip Roubíček

Filip Grznár vs Filip Roubíček