Galerie: Benda vs Kotlár!

Karlos Benda vs Jaroslav KotlárVyhrocený a očekávaný zápas mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem na galavečeru Clash of the Stars 3 skončil už v prvním kole. Nyní se podíváme na velkou galerii!

Zápas začal těžkotonážním tempem a Kotlár šel do předu jako bulldog a na Bendu tlačit a byl mnohem nebezpečnější. Benda ho chtěl hodit na zem ale Kotlár pokus odmítl. Ke konci prvního kola přišel v podání Bendy přesný úder a poslal Kotlára na zem, kde ho dokončil.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Hned po zápase se v kleci objevil Alexander Cverna alias Cverminátor a vyzval Karlose Bendu na zápas. Benda však zápas odmítl s tím, že Cverna jako profesionál by měl vyzývat také profesionály a ne amatéra. Ale kdoví jestli se jejich cesty nakonec někdy střetnou.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Na tento speciální zápas dohlížel dokonce šampión velterové váhy organizace Oktagon „Růžový panter“ David Kozma, který nakonec předal přímo v kleci po zápase poháry. V hlavní duel galavečera Clash of the Stars 3 ovládl Filip Grznár, který v prvním kole ukončil Aleše Bejra a zakopali tak válečnou sekyru.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Clash of the Stars
FB: ClashOfTheStarsFB
INSTA: ClashOfTheStarsINSTA
WEB: ClashOfTheStarsTV

David Kozma