Aumada šokoval Německo a uzemnil Kadiru!

Marcos Antonio Aumada vs Peter KadiruO velké překvapení se v sobotu postaral argentinský boxer Marcos Antonio Aumada, když v prvním kole knockoutoval Němce Petera Kadiru a ten tak pravděpodobně přijde o souboj o Evropský titul! Video v článku!

5.11.2022 – Porsche Zentrum, Hamburk, Německo
Těžká váha
Marcos Antonio Aumada 🇦🇷🆚🇩🇪 Peter Kadiru
1. kolo KO

Pětadvacetiletý německý boxer Petr Kadiru (14-1-0, 7 KO) se v sobotu na domácím galavečeru v Hamburku postavil ke svému třetímu letošnímu duelu, který měl být pouze povinnou výhrou. Do cesty se mu postavil argentinský boxer „El Flaco“ Marcos Antonio Aumada (24-11-0, 19 KO).

Marcos Antonio Aumada

Zápas se však ani zdaleka nevyvíjel podle představ domácích promotérů. Aumada už v prvním kole po parádní kombinaci poslal favorizovaného Kadiru do prvního počítání. Německý boxer se sice postavil na nohy, ale byl silně otřesen. Rozhodčí však pustil zápas dál a Aumada jen dokončil co začal a Kadiru byl na zemi podruhé a naposledy.

Přemožitel Tomáše Šálka nebo Lukáše Fajka tak s nevětší pravděpodobností přijde o titulový souboj. Kadidiru byl povinným vyzývatel na Evropský titul EBU proti krajanovi Agitovi Kabayelovi (22-0-0, 14 KO). Výběrové řízení se mělo konat 17. listopadu. Jak se prohře postaví EBU se dozvíme v následujících dnech.