Galavečer v brněnském sonu se blíží!

Tohle je box 8Již za čtrnáct dní nás čeká galavečer v Brně, kde se můžeme těšit na dvě titulové bitvy Agateljan vs Šerban, Ryba vs Belujsky a také další exhibiční zápas Lukáše Konečného!

27.11.2023 – Sono, Brno, ČR
Tohle je Box 8
Vstupenky v síti Ticketportal!
Přímý přenos v rámci PPV – ZDE

Start v 18:00

Lukáš Konečný představuje již osmý galavečer pod názvem Tohle je Box, který se bude konat v brněnské hale Sono. Čeká nás celkem dvanáct profesionálních duelů z nichž dva budou titulové. Jako bonus se v ringu představí i sám, když v charitativní čtyřkolové exhibici vyzve Tomáše Chlupa.

Největšími taháky budou rozhodně titulové bitvy a především souboj o český pás ve střední váze Erik Agateljan vs Miroslav Šerban. Agateljan v minulosti držel český titul v super lehké váze a loni neúspěšně boxoval s Pavlem Polakovičem o titul ve velteru. Na druhé straně Šerban měl v držení též titul v super lehké váze a loni v listopadu byl velmi blízko k zisku rakouského titulu, ale duel s Diellim Vranocim skončil remízou.

Michal Ryba bude letos už podruhé bojovat o pás menší organizace UBO. Letos v srpnu získal Mezinárodní titul UBO, když ve čtvrtém kole ukončil Bosko Mišiče z Bosny. Nyní chce získat také Interkontinentální titul této organizace a do cesty se mu postaví slovenský bijec Vladimír Belujský, který před dvěma letý získal světový titul v super střední váze malé organizace GBC.

Brněnským diváků se také představí bývalý český, Evropský a světový šampión Lukáš Konečný (52-5-0, 24 KO), který v charitativní exhibici vyzve v duelu vypsaném na čtyři tříminutová kola influencera Tomáše Chlupa. Dále uvidíme Milana Procházku, Miloše beránka nebo Rostislava Zicha.

Tohle je box 8