Fury vs Usyk: Vrací se Briedis, Opetaia, Cordina nebo Kovalev!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykÚnorový galavečer v Rijádu nabídne kromě hlavního duelu Fury vs Usyk další zajímavé zápasy. O titul v křížové váze se popere Opetaia a Briedis, v super pérové váze Cordina a Cacace a vrátí se také bývalý šampión Kovalev!

17.2.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Ring Fire
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇱🇻 Mairis Briedis 2
Joe Cordina 🇬🇧🆚🇬🇧 Anthony Cacace
Sergey Kovalev 🇷🇺🆚🇸🇪 Robin Sirwan
Vstupenky v prodeji na
WEBOOK

Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Přesně za měsíc nás čeká v saúdskoarabském Rijádu historická sjednocující bitva v těžké váze, kdy se konečně v ringu rozhodne o absolutním králi divize. Na jedné straně bude stát pětatřicetiletý neporažený šampión organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (34-0-1, 24 KO) a na druhé straně sedmatřicetiletý neporažený šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk (21-0-0, 14 KO).

Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇱🇻 Mairis Briedis 2
Galavečer také nabídne z důvodu zranění Briedise dlouho odkládanou odvetu o světový titul IBF v křížové váze. Osmadvacetiletý neporažený úřadující šampión Jai Opetaia (24-0-0, 19 KO) vybodoval tehdejšího šampióna Mairise Briedise (28-2-0, 20 KO) před necelými dvěma lety. Následně se měla konat odveta, ale lotyšský boxer se zranil, musel na operaci a tak na zápas dojde až letos v únoru.

Joe Cordina 🇬🇧🆚🇬🇧 Anthony Cacace
Sjednocující bitvu nabídne v Rijádu také super pérová váha, protože se do ringu se postaví dva světoví šampióni z Britských ostrovů. Dvaatřicetiletý neporažený šampión organizace IBF Joe Cordina (17-0-0, 9 KO) a proti němu čtyřiatřicetiletý šampión menší organizace IBO „The Apache‘ or ‚Anto“ Anthony Cacace (21-1-0, 7 KO). 

Sergey Kovalev 🇷🇺🆚🇸🇪 Robin Sirwan
Mezi šestnáct provazů se vrací po necelých dvou letech také čtyřicetiletý bývalý světový šampión polotěžké váhy „Krusher“ Sergey Kovalev (35-4-1, 29 KO) a do cesty se mu v netitulovém souboji postaví jednatřicetiletý neporažený švédský boxer Robin Sirvan (16-0-0, 12 KO). Dokáže se Kovalev po dlouhé pauze a v jeho letech ještě vrátit do titulových soubojů?

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk