Fury vs Joshua: Co je již domluveno a co se musí dořešit?!

Joshua vs FuryTyson Fury předložil Anthonymu Joshuovi nabídku na rozdělení peněz a dva termíny zápasu. Na rozdělení panuje shoda, ale v termínech ne. Vyřešit se musí také PPV.

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a jeho tým předložil Anthonymu Joshuovi (24-3-0, 22 KO) nabídku na rozdělení peněz 60:40 ve prospěch úřadujícího šampióna WBC. Zároveň nabídka obsahuje klauzuli o případné odvetě. To znamená, že pokud by Fury s Joshuou prohrál, musí se odveta konat do šesti měsíců. Oba body byly přijaty bez problému.

Další otázku, kterou je potřeba vyřešit je termín duelu. Tyson Fury nabízí dva sobotní termíny a to 26. listopadu a 3. prosince. Naopak tým Anthonyho Joshuy preferuje pozdější termín 17. prosince. Nicméně Tým světového šampióna nechce z navržených termínu slevit a bere je jako zásadní.

Joshua vs Fury

Problém je také ve vysílacích právech a streamu tohoto duelu. Anthony Joshua v odvetě s Oleksandrem Usykem boxoval naposledy pod Sky Sports a má novou dlouholetou smlouvu se streamovací platformou DAZN. Na druhé straně Tyson Fury má na Britských ostrovech smlouvu s BT Sport. Nicméně Fury věří, že by k dohodě mohlo dojít a zápas by se vysílal na obou platformách.

Tyson Fury