Fury: Usyka jsem porazil!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykBývalý šampión těžké váhy Tyson Fury je přesvědčen, že měl v zápase s Usykem vyhrát. Podle něho byl souboj snazší než myslel!

„Náš společný zápas jsem si pouštěl několikrát a nezměnil jsem názor. Myslím si, že jsem vyhrál. Myslím, že jsem toho v boji udělal dost na to, abych byl vítězem. Usyk to moc dobře ví, že mě neporazil“. Říká překvapivě rodák z Manchesteru Tyson Fury.

„Celkově vzato byl tento boj mnohem jednodušší, než jsem si původně myslel. Lidé říkali, že je těžké ho trefit, ale já jsem ho praštil komby 3-4 údery a smál jsem se mu. To byl můj problém s tímto bojem, příliš jsem se tím bavil. Bylo to pro mě příliš snadné. Chvílemi jsem měl pocit, jako bych bojoval s nějakým místním amatérem. Začal jsem blbnout a nakonec mě trefil“. Dodává bývalý šampión.

Připomeňme. že Fury a Usyk se střetli na galavečeru v Rijádu minulý měsíc a Usyk dokázal Furyho vybodovat a sjednotit 5 titulů v divizi. Na 21. prosince je naplánovaná odveta, která se bude opět konat v Saúdské Arábii. Dokáže Usyk své květnové vítězství potvrdit nebo mu Fury porážku vrátí a dočkáme se trilogie?