Fury: Joshua udělal to, co se očekávalo!

Tyson Fury vs Francis NgannouŠampión těžké váhy Tyson Fury pochválil Anthonyho Joshuu za páteční výkon v souboji s Francisem Ngannou. Zároveň přiznal, že vzájemný souboj s Joshuou je blíž než kdykoliv před tím!

Minulý týden v Rijádu předvedl bývalý šampión Anthony Joshua (28-3-0, 25 KO) naprosto bezchybný výkon, když třikrát sundal během dvou kol bývalého MMA šampióna Francise Nganoua (0-2-0) a ukončil drtivým knockoutem.  Nyní zápas zpětně hodnotí úřadující šampión WBC Tyson Fury (34-0-1, 24 KO), který s Ngannouem také boxoval, ale zjevně bez přípravy jej loni těsně vybodoval.

„Byl to fantastický knockout, téměř se mi splnila má předpověď, protože jsem předpovídal, že Joshua vyhraje v prvním kole, ale nakonec to ukončil ve druhém. Pro Ngannoua to bylo velmi vystřízlivění. Přišlo mi, že byl už trochu namyšlený a Joshua mu ukázal, co udělá připravený boxer s MMA zápasníkem“. Říká Fury

„Takže čest Joshuovi, protože odvedl fantastickou práci. Čekal jsem a nejsem překvapený. Udělal to, co se očekávalo. Nikdy jsem si nemyslel, že se to někdy stane, ale můj souboj s Johuou je blíž a blíž a s Turki Alalshikhem je možné všechno. Je to kouzelný muž“ Dodává Šampión.

Pětatřicetiletý šampión WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury má před sebou historicky důležitou sjednocující bitvu a 18. května v Rijádu se střetne s neporaženým šampiónem organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandrem Usykem (21-0-0, 14 KO). Vítěz se zařadí mezi takové legendy jako byl Lennox Lewis, Wladimír Klitschko nebo Mike Tyson.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk