Fury dává Joshuovi ještě šanci!

Tyson FuryTyson Fury opět obrací a mění názory, ale to si už asi všichni zvykli. Nyní řekl, že dává Joshuovi šanci dnes podepsat smlouvu na prosincový duel!

„Žádali jste po nás spoustu věcí, chtěli jste se podílet na spoluorganizování a já řekl OK, vyhovíme jim i když vše platíme my. Nemám co skrývat, nesnažím se nikoho okrást. V životě jsem nikoho neokradl ani o korunu. Takže teď máte plnou  transparentnost, i když je to očividně nespravedlivé“. říká Fury.

„Míč je na straně Anthony Joshuy. Jestli jsi chlap a máš jakoukoli důstojnost a hrdost, podepíšeš tu smlouvu ještě dnes. Už nemáš další dny, týdny nebo měsíce. Smlouvu máte už přes dva týdny a pořád jste ji nepodepsali. Nebo ukaž veřejnosti, to, co já už dávno vím, že jsi jen velký zbabělec a nepodepisuj to“. Tlačí Fury Joshuu opět do podpisu smlouvy.

Tyson Fury

„Je mi to jedno, tak či tak jsi poražený muž a já jsem světový šampion. Vím, že ti můžu rozbít obličej, takže jsem ochoten ti dát příležitost. Není už co dodat. Můj tým bude k dispozici celý den, tak jako byl poslední dva týdny“. Uzavřel šampión organizace WBC Tyson Fury.

Tyson Fury