Frazer Clarke má před sebou třetí letošní bitvu!

Frazer ClarkeJednatřicetiletý bronzový medailista z olympijských her z Tokia Frazer Clarke se představí ve svém třetím profesionálním duelu na galavečeru v Liverpoolu na začátku září!

Jednatřicetiletý rodák z malého britského města Burton „The Eraser“ Frazer Clarke (2-0-0, 2 KO) má na svém kontě nespočet amatérských úspěchů mezi nimiž ten největší je bronzová medaile z loňských olympijských her v japonském Tokiu, kde nestačil pouze na Uzbeka Bakhodira Jalolova.

Následně Clarke podepsal profesionální kontrakt s promotérskou skupinou Boxxer vedenou Benem Shalomem. Jeho zápasy bude vysílat díky exkluzivní smlouvě ve Velké Británii sportovní televize Sky Sports jako například v minulosti duely Anthony Joshuy.

Frazer Clarke

19. února se postavil ke svému debutu mezi profesionály proti krajanovi Jake Darnellovi a byla z toho jednostranná demolice, kterou už v prvním kole ukončil ringový John Latham.

K druhému duelu kariéry se postavil 30. července a soupeř neměl sebemenší šanci. Argentinský boxer Ariel Esteban Bracamonte byl prakticky jen boxovacím pytlem a bylo jen otázkou času, kdy zápas skončí. Nakonec Bracamonte ještě první kolo přežil, ale ve druhém mu Clarke uštědřil tvrdou levačkou na bradu a šel k zemi. Sice ještě vstal, ale ringový opět John Latham zápas ukončil.

Frazer Clarke

Nyní se tak 3. září postaví ke třetímu duelu mezi profíky a soupeř by měl být znát během následujícího týdne. Hlavním zápasem večera bude souboj v super velterové váze Liam Smith vs Hassan Mwakinyo.


Frazer Clarke

Strandzha Cup (Mezinárodní pohár v Bulharsku)
2014 Sofie 🥇
2016 Sofie 🥉

Great Britain Championships (Anglie, Wales a Skotsko)
2015 Rotherham 🥇

European Union Championships  (Mistrovství Evropské Unie)
2014 Sofie 🥇
2018 Valladolid 🥇

European Championships (Mistrovství Evropy)
2017 Charkov 🥈

English National Championships (Mistrovství Anglie)
2012 Londýn 🥈
2014 Liverpool 🥈
2015 Liverpool 🥇

Commonwealth Games (Mezinárodní turnaj britského impéria)
2018 Queensland 🥇

Olympic Games (Olympijské hry)
2020 Tokio 🥉