Foster vs Hernandez o titul WBC!

O'Shaquie Foster vs Eduardo HernandezÚřadující světový šampión O’Shaquie Foster má před sebou první obhajobu titulu WBC v super pérové váze a do cesty se mu na galavečeru v Mexiku postaví domácí bijec Eduardo Hernandez!

28.10.2023 – Poliforum B.Juarez, Cancun, Mexiko
Super pérová váha
O’Shaquie Foster 🇺🇸🆚🇲🇽 Eduardo Hernandez
Přímý přenos na DAZN!

Americká jednička a světová dvojka „Ice Water“ O’Shaquie FOSTER (20-2-0, 11 KO) a mexická pětka a světová čtyřicítka „Rocky“ Eduardo HERNANDEZ (34-1-0, 31 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Mexiku o světový titul organizace WBC!

Třicetiletý americký boxer O’Shaquie Foster získal světový titul organizace WBC teprve letos v únoru na galavečeru v San Antoniu, když dokázal překvapivě jasně vybodovat 119:109, 117:111 a 116:112 do té doby neporaženého mexického šampióna Reye Vargase (36-1-0, 22 KO).

Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví pětadvacetiletý mexický vyzývatel Eduardo Hernandez. Rodák z Mexiko Ciry držel v minulosti juniorský světový titul WBC a v loňském roce získal také Mezinárodní stříbrný pás WBC. Na konci října bude poprvé bojovat o plnohodnotný světový titul a ještě před domácím publikem.

Na galavečeru se také představí amatérský bronzový medailista z z mistrovství světa 2019 v Jekatěrinburg a neporažená vycházející čtyřiadvacetiletá australská hvězda Justis Huni (7-0-0, 4 KO), kterému se postaví bývalý šampión Severní Ameriky a neúspěšný vyzývatel o světový titul Andrew Tabiti (20-1-0, 16 KO).

O'Shaquie Foster vs Eduardo Hernandez