Exhibiční duel Mayweathera skončil hromadnou rvačkou!

Floyd MayweatherLegendární neporažený boxer Floyd Mayweather se opět představil v exhibičním zápase, který sice vyhrál, ale skončil hromadnou bitkou obou týmů! Video v článku!

Šestačtyřicetiletý americký boxer a bývalý světový šampión „Money“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) ukončil v souboji s bývalým MMA šampiónem organizace UFC Conorem McGregorem před šesti lety definitivně profesionální kariéru a od té doby holduje exhibičním zápasů a jeden takový měl včera v Miami.

Síly změřil s vnukem bývalého amerického mafiánského bosse Johna Gottiho III. Duel začal podle předpokladů, bavil lidi a Mayweather byl v zápase samozřejmě lepší. Vše se změnilo v průběhu šestého kola, kdy ringový neustále Gottiho napomínal za údery v pauzách a následně taky odmával.

Gotti to však nepřijal a začala roztržka do které se zapojili týmy obou borců a situace byla značně nepřehledná několik minut a skoro dvacet minut trvalo, než se oba dostali do zázemí stadiónu. Zdali rvačka byla skutečná nebo šlo jen o divadlo v rámci exhibice není prozatím jisté.