Efe Ajagba obhájil pás WBC!

Efe Ajagba vs Zhan KossobutskiyNigerijský knockouter Efe Ajagba si na sobotním galavečeru v Lake Tahoe připsal výhru nad australským boxerem Josephem Goodallem, kterého vyprovodil ve čtyřech kolech! Video ze zápasu v článku!

Devětatřicetiletý nigerijský šampión těžké váhy Efe Ajagba (19-1-0, 14 KO) se o víkendu vrátil mezi šestnáct provazů na galavečeru v americkém Lake Tahoe a jeho soupeřem byl jednatřicetiletý australský boxer Joseph Goodall (10-2-1, 9 KO) a byla z toho jednoznačná záležitost.

Ajagba od začátku zápasu jasně dominoval a ze soupeře si dělal boxovací pytel. Vše vyvrcholilo ve čtvrtém kole, kdy po několika přesných úderech zápas raději ukončil zkušený sudí Tony Weeks. Nigerijec tak obhájil stříbrný titul organizace WBC, který získal srpnovou výhrou nad Zhanem Kossobutskiyem (19-1-0, 18 KO).

Celkově si Ajagba připsal od jediné porážky v kariéře, kterou mu uštědřil před dvěma lety neporažený Kubánec Frank Sanchez (23-0-0, 16 KO) již čtvrtou výhru v řadě a aktuálně mu patří čtrnáctá pozice ve světové žebříčku těžké váhy.