Duel Joshua vs Wilder možná až v lednu!

Deontay Wilder a Anthony JoshuaPůvodně se plánovalo, že se mega zápas těžkých vah Anthony Joshua vs Deontay Wilder uskuteční v prosinci. Nyní Eddie Hearn prozradil, že by to mohlo být až v lednu!

Souboj bývalých světových šampiónů v těžké váze Deontaye Wildera (43-2-1, 42 KO) a Anthonyho Joshuy (25-3-0, 22 KO) by se měl konat v prosinci v Saúdské Arábii. Saúdové nabídli oběma boxerům obrovské finanční nabídky. Nicméně pokud Joshua nezvládne srpnový duel s Whytem, tak nabídka padá.

Zároveň jsou všechna jednání až do uskutečnění zápasu s Whytem pozastavená. „Myslím, že to bude až leden,“ řekl šéf Matchroom Boxing. „Nejsem si jistý, jestli Fury bude bojovat s Usykem na stejné akci. Nemyslím si, že boj s Ngannouem bude pro Furyho tak těžký, aby nemohl být znovu připravený na leden, i když bude také potřebovat tréninkový kemp a není jasné, jestli tento boj opravdu chce, protože svá rozhodnutí často mění“.

Britský promotér také přiznává, že duel s Whytem nechtěl, ale AJ a jeho trenér Derrick James tento zápas prostě chtěli. Rizika budou vysoká a Wilder bude držet palce Joshuovi víc než kdy předtím. Protože pokud prohraje, tak se vzájemný duel konat nebude a boxeři přijdou o 60 miliónů dolarů.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk