Duel Fury vs Joshua je opravdu ve hře!

Joshua vs FuryPromotér Anthonyho Joshuy Eddie Hearn a promotér Tysona Furyho Frank Warren promluvili o případném mega souboji o Velkou Británii Tyson Fury vs Anthony Joishua!

Šampión organizace WBC Tyson Fury rozehrál v posledních týdnech velkou hru se svou boxerskou kariérou, která na sebe přitáhla obrovskou pozornost. Nejdříve kariéru ukončil, což následně několikrát potvrdil, ale oficiálně se pásu nevzdal.

Následně ho vyzvala organizace WBC, aby písemně potvrdil odchod do sportovního důchodu nebo případně potvrdil, že bude pás obhajovat. Šampión si dal na čas a poté pověřil svůj tým, aby informoval organizaci, že bude dále boxovat.

Tyson Fury

Fury si začal určovat, za jakých podmínek se vrátí. Nejdříve to bylo za 500 miliónu amerických dolarů nebo liber, jinak dle svých slov boxovat nebude. Z těchto slov také sešlo a oznámil, že se vrátí v prosinci s tím, koho mu promotér Frank Warren domluví a začal útočit na sociálních sítích na Oleksandra Usyka, že je to střední váha a ukončí ho nejpozději do 6. kola.

Zatím poslední aktivitou je vyzývání krajana Anthony Joshuu, který následně reagoval, že bude v prosinci připraven. Nicméně boxeři si sice vyměnili pozdravy na Twitteru, ale hlavní slovo mají promotéři a ty své názory již také prozradili.

Hearn - Joshua

„Myšlenka zápasu s Furym se mi samozřejmě líbí, ale chceme podrobnosti a seriózní nabídku. Už loni jsme měli podepsanou smlouvu a nakonec to překazil soud, který rozhodl, že se musí uskutečnit třetí duel Furyho s Wilderem. Pokud to Fury a jeho tým myslí opravdu váženě, tak si na 100% sedneme a pokusíme se tento souboj uspořádat. Pokud k dohodě nedojde, tak se AJ vrátí do ringu 10. nebo 17. prosince“. Oznámil Eddie Hearn

Warren - Fury - Arum

A Frank Warren se vyjádřil též „Určitě Eddie Hearn od nás dostane v nejbližších dnech nebo týdnech oficiální nabídku. Tyson chce zápas ještě letos, takže není čas ztrácet čas. Byl by to obrovský boj pro fanoušky, pro Velkou Británii i pro celý boxerský svět“. Řekl Frank Warren