Druhá čtveřice účastníků pyramidy RFA je venku!

RFAMentoři Eurogold pyramidy o 30 tisíc eur si naposledy vybírali bojovníky do svých týmů z prvních čtyř oznámených účastnících. K ní se přidala další čtveřice, ze které si Tina, Marpo, Boris a Ilja opět vybrali po jednom zápasníkovi!

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

První budou posledními
Jelikož v první epizodě si jednotliví mentoři vybírali v pořadí Tina, Boris, Marpo a Ilja, tentokrát měl přednost výběru hlavní trenér bratislavské Octagon Fighting Academy. Ilja to neměl náročné a okamžitě bez jakéhokoli přemýšlení si vzal zápasově nejzkušenějšího bojovníka celé pyramidy. Tím je ukrajinský bijec Alexander Butenko, který je zároveň bratrancem bývalého legendárního UFC zápasníka Alekseia Oleinika.

Tak jako v první epizodě i nyní Marpo zůstal věrný svému krajanovi. K Janu Fajkovi mu přibyl Adam Dvořáček, který je naplno připraven přestoupit mezi profesionály. Boris Marhanský svým výběrem překvapil a sáhl po Davidu Kedžuchovi. Právě při představování Davida Kedžucha nastala velmi vtipná situace, kdy Ilja Škondrič zmínil jejich společný zážitek s tango kalhotkami s vlčkem.

Poslední vybírala zpěvačka Tina, které zůstal Adam Jakubík. Mladý a dravý bojovník má ze všech účastníků nejbohatší zkušenosti z pyramid v jeden večer i když ještě nemá za sebou žádný zápas mezi profesionály. Tina si od něj slibuje, že v pyramidě pořádně zamíchá kartami.

Kostky jsou vrženy
Jména všech účastníků EUROGOLD pyramidy o 30 000 eur jsou již známá a rovněž rozdělení týmů. Ilja Škondrič povede Michala „Šamana“ Dobiáše a Alexandra Butenka. Boris Marhanský má ve svém týmu Martina „Mrce“ Horínka a Davida Kedžucha. Tina půjde do pyramidy jako mentorka Martina Prázdného a Adama Jakubíka. Marpo zůstal věrný svým krajanům a do boje vyšle Jana Fajka s Adamem Dvořáčkem.

Nyní čeká jednotlivé bojovníky tvrdá příprava nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Na to, aby si vítěz odnesl 30 000 eur, bude muset zvládnout vážení pár hodin před turnajem a vyhrát 3 MMA zápasy v jeden večer. Málokterý bojovník odejde ze zápasu bez zranění a kromě obrovských volných vlastností budou muset bojovníci předvést i velkou psychickou odolnost.

RFA 9