Dnes: Wood vs Warrington o pás WBA!

Leigh Wood vs Josh WarringtonLeigh Wood a Josh Warrington se dnes večer utkají na galavečeru v Sheffieldu standardní světový titul organizace WBA! Video z vážení v článku!

DNES – Sheffield Arena, Sheffield, VB
Pérová váha
Leigh Wood 🇬🇧🆚🇬🇧 Josh Warrington
Přímý přenos na DAZN!

Britská jednička a světová dvojka „Leigh-thal'“ Leight WOOD (27-3-0, 16 KO) a britská dvojka a světová sedmička „The Leeds Warrior“ Josh WARRINGTON (31-2-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o standardní světový titul organizace WBA!

Vážení
Leigh Wood: 57 kg
Josh Warrington: 56,8kg

Pětatřicetiletý šampión Leigh Wood získal zpět standardní pás WBA letos v květnu, když dokázal na domácím galavečeru v Manchesteru vybodovat mexického boxera Mauricia Laru, který jej v únoru překvapivě ukončil v sedmém kole.

Následně WBA rozhodla, že by se měl utkat s neporaženým Uzbekem Otabekem Kholmatovem (11-0-0, 10 KO). Jenže Wood požádal WBA o dobrovolnou obhajobu s krajanem Joshem Warringtonem a organizace mu vyšla vstříc. Kholmatov si tak bude na svou příležitost počkat do příštího roku.

Na druhé straně dvaatřicetiletý Josh Warrington se vrací po loňské porážce s mexickým šampiónem Luisem Albertem Lopezem, který jej ve vyrovnaném duelu dokázal přetlačit na body. Warrington tak ztratil světový titul IBF a nyní by si chtěl spravit chuť a vrátit se na vítěznou vlnu.

Leigh Wood vs Josh Warrington