Dnes: Vémola vs Langer o titul!

Karlos Vémola vs Pavol LangerNa galavečeru Oktagon 47 v Bratislavě nás dnes čeká velká titulová bitva mezi úřadujícím šampiónem polotěžké váhy Karlosem Vémolou a prozatímním šampiónem Pavolem Langerem!

DNES – Bratislava, Slovensko
Oktagon 47
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇸🇰 Pavol Langer
Souboj o titul v polotěžké váze

Start v 18:00
Přímý přenos na OktagonTV

Souboj dvou šampionů o trůn polotěžké váhy organizace Oktagon vyvrcholí již dnes v 18 hodin na galavečeru Oktagon 47 v Bratislavě. Úřadující král polotěžké váhy Karlos „Terminátor“ Vémola a proti němu prozatímní šampion ze Slovenska Pavol Langer.

Osmatřicetiletý český Terminátor v minulosti držel titul ve střední váze. Loni v červenci přešel do polotěžké váhy, když v prvním kole uškrtil polského bijce Michala Pasternaka. Již o měsíc později vyzval v titulové bitvě na galavečeru Oktagon 34 srbského válečníka Aleksandara Iliče a byla z toho opět výhra v prvním kole a zisk titulu v polotěžké váze.

Karlos Vémola vs Pavol Langer

Letos v květnu se naposledy vrátil do střední váhy, aby ve vyprodané pražské O2 aréně změřil síly s úřadujícím šampiónem divize Patrikem Kinclem. Vyhrocený a ostře sledovaný duel skončil drtivým vítězstvím Kincla a Vémola se tak definitivně rozloučil se střední váhou.

Karlos Vémola

Dnes se vrací k první obhajobě titulu v polotěžké váze a do cesty se mu postaví povinný vyzývatel a prozatímní šampión ze Slovenska Pavol Langer. Dvaatřicetiletý bijec získal prozatímní titul ve svém posledním zápase letos v červnu na galavečeru Oktagon 44 v německém Oberhausenu, kde zdolal na body domácího fightera Alexandera Poppecka. Obhájí Vémola titul nebo jej Langer pošle do MMA důchodu?

Pavol Langer

Sedmatřicetiletý slovenský bijec Ivan „Buki“ Buchinger se vrací na místo, kde před 2 lety předvedl s Vojto Barboríkem jeden z nejlepších zápasů v historii organizace a stal se double champem. Nyní přijal výzvu od jednatřicetiletého Jakuba Dohnala, který ho dlouho naháněl na sociálních sítích. Český zápasník má v porovnání s Buchingerem jen zlomek zkušeností, které bude chtít dohnat svou dravostí.

Ivan Buchinger vs Jakub Dohnal

Dojde ještě k jednomu velkému návratu – Lucie „Silent Killer“ Szabové. Slovenka se vrací po 2 letech a vůbec poprvé bude zápasit před domácím publikem v rodné Bratislavě. V postoji se proti Szabové postaví dvojnásobná švédská šampionka v K1 Alexandra Andersröd. Ostrá bojovnice s nabroušenými koleny a lokty má v kickboxu a Muay Thai přes 30 zápasů.

„Diamantový Čávo“ Pukač vs „Mighty Rooster“ Kohout, který se plánuje prosadit ve welterové váze. Elitní souboj mezi dvojkou a čtyřkou lehké váhy Legierski vs Zrzavý, přičemž oba myslí na nejvyšší příčky. Souboj špičky evropského veltrové divize Siwiec vs Gogoladze s 8 finiši pod 100 sekund. A dále knokautér Mazúch, Cordero, těžká váha Pałasz, který znovu vzbuzuje obrovský respekt v celé těžké divizí.

Oktagon 47