Dnes: Valdez vs Wilson o pás WBO!

Oscar Valdez vs Liam WilsonNa dnešním galavečeru v Glendale se střetnou také o prozatímní světový titul WBO Mexičan Oscar Valdez a Australan Liam Wilson! Video z vážení v článku!

DNES – Desert Diamond Arena, Glendale, USA
Super pérová váha
Oscar Valdez 🇲🇽🆚🇦🇺 Liam Wilson
Přímý přenos na ESPN+

Mexická trojka a světová šestadvacítka Oscar VALDEZ (31-2-0, 23 KO) a australská jednička a světová sedmatřicítka Liam Wilson (13-2-0, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světová titul organizace WBO!

Vážení
Oscar Valdez: 58,8 kg
Liam Wilson: 58,8 kg

Třiatřicetiletý mexický boxer Oscar Valdez držel v minulosti světové tituly v pérové a následně také v super pérové váze. V dubnu 2022 se střetl ve sjednocující bitvě o pásy WBO a WBC s Američanem Shakurem Stevensonem a připsal si první profesionální porážku. Loni v květnu vyzval šampióna WBO Emanuela Navarreteho, ale prohrál na body.

Oscar Valdez vs Liam Wilson

Dnes má šanci získat alespoň prozatímní světový titul a vyzvat Navarreteho k odvetě. Do cesty se mu po však postaví osmadvacetiletý australský šampión Liam Wilson. Australa boxoval o světový titul loni v únoru, ale Emanuela Navarrete jej zničil v devátém kole. V dnešním duelu to bude hodně těžký a Valdez je obrovským favoritem.

Seniesa Estrada vs Yokasta Valle


AVES Ostraha