Dnes: titulová odveta Edwards vs Usman 3!

Kamaru Usman vs Leon Edwards 3Na galavečeru UFC 286 v Londýně završí trilogii souboj Leon Edwards vs Kamaru Usman. Obhájí Edwards titul nebo si ho Usman vezme zpět? V Oktagonu také Slovák Ľudovít Klein!

DNES – O2 Aréna, Londýn, VB
UFC 286
Velterová váha
Leon Edwards 🇯🇲🆚🇳🇬 Kamaru Usman 3
Přímý přenos na Premier Sport!

Pětatřicetiletý bývalý šampión velterové váhy „The Nigerian Nightmare“ Kamaru Usman a jednatřicetiletý rodák z Jamajky Leon Edwards se poprvé utkali už 19. prosince 2015 na galavečeru UFC on Fox 17 na Floridě. Usman tehdy vyhrál na body 30:27 a 2x 29:28 a byl to pro něj zároveň úspěšný debut v UFC, kterým odstartoval cestu za titulem.

Loni v srpnu se po necelých sedmi letech opět střetli. Leon Edwards jako vyzývatel šampióna a Kamaru Usman jako úřadující šampión velterové váhy, pro kterého to byla už šestá obhajoba pásu. Edwards hned v prvním kole Usmana zaskočil, když jej dostal na zem a udržel ho tam celé úvodní kolo.

Kamaru Usman vs Leon Edwards 2

Ve druhém kole naopak Usman dominoval v postoji. Od třetího kola už to byla převážně jednostranná záležitost a nigerijský bijec si ještě minutu před koncem šel pro šestou obhajobu. Jenže Edwards z ničeho nic vypálil brutální highkick a Usmana ukončil. Bylo to velké překvapení a bylo zcela jisté, že se dočkáme i třetího vzájemného duelu.

A ten příjde již dnes večer v londýnské O2 aréně na galavečeru UFC 286, jen si oba válečníci prohodí role. Edwards chce úspěšně titul obhájit a na druhé straně Usman si chce vzít svůj ztracený titul zpět. Usman je velkým favoritem s kurzem 1,42. Na šampióna Edwarda je veliký kurz 2,92.

Kamaru Usman vs Leon Edwards 2

V Oktagonu organizace UFC se již pošesté představí slovenský válečník lehké váhy Ľudovít Klein. Jeho soupeřem bude britský zápasník Jai Herbert. Klein má na svém kontě 3 porážky a dvě vítězství a V Londýně by si rád připsal další výhru.

Ľudovít Klein


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing