Adrien Broner podepsal smlouvu s Donem Kingem!

Adrien Broner a Don KingBývalý světový šampión čtyř váhových kategorií Adrien Broner překvapivě podepsal s smlouvu s dvaadevadesátiletým promotérem Donem Kingem. Teď chce být opět šampión!

Třiatřicetiletý americký boxer „The Problem“ Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) na začátku prosince podepsal lukrativní smlouvu se skupinou BLK na deset miliónů dolarů. Původně mel nastoupit do ringu 18. února v Atlantě s Ivanem Redkachem, který však v lednu z duelu vycouval a stěžoval si na nekalé praktiky promotérů BLK.

Následně promotéři oznámili, že Broner se vrátí do ringu o týden později 25. února a jeho soupeřem bude devětatřicetiletý bývalý vyzývatel o světový titul „Hank“ Henry Lundy (31-12-1, 14 KO), který za poslední dva roky prohrál všechny čtyři duely. nakonec ani z toho nic nebylo a Broner se skupinou BLK rozešel.

Americký boxer se stal volným boxerem a čekalo se, že podepíše smlouvu s některou ze silných boxerských stájí. Nakonec si vybral snad tu nejhorší možnou cestu a podepsal kontrakt s protřelým promotérem Donem Kingem, který je známý svou hamižností a podvody.

Adrien Broner a Don King

„Mám za sebou skvělý tréninkový kemp pod dohledem Kevina Cunninghama a nemůžu se dočkat, až se vrátím do ringu. Teď chci znovu získat světový titul a pak sjednotit i všechny zbývající pásy. Věřím, že jsem na správné cestě“. Komentoval podpis smlouvy Adrien Broner.

Broner stál naposledy v ringu v únoru 2021, když se vrátil po dvouleté pauze. Utkal se s portorickým boxerem Jovanie Santiagem, kterého přetlačil na body. Od té doby v ringu nestál a měl se vrátit v průběhu tohoto roku. Uvidíme s kým se vůbec střetne, protože ostatní promotéři nejsou moc nakloněni k jednání s Donem Kingem.

Adrien Broner


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing