Dnes: Sivák vs Królik na KSW Epic!

Václav SivákČeský bijec Václav Sivák se představí na dnešním galavečeru KSW Epic v Polsku, kde se střetne s domácím zápasníkem Michalem Królikem!

24.2.2024 – Aréna Gliwice, Polsko
XTB KSW Epic
Václav Sivák 🇨🇿🆚🇵🇱  Michal Królik
Start v 19:00
Vstupenky na eBilet
PPV na KSWTV

Čtyřiadvacetiletý český válečník a úřadující světový šampión WAKO-PRO Václav Sivák v minulém roce ovládl všechny tři duely, když nejprve v květnu ukončil ve čtvrtém kole na galavečeru RFA 10 Ruslans Tokhtarova a následně na začátku prosince zničil na RFA 14 Christophera Hoppa a naposledy 30. prosince v Lucerně Anasse Ahmidoucha.

Dnes má před sebou první letošní zápas a do cesty se mu na ostře sledovaném polském galavečeru KSW Epic postaví třiatřicetiletý polský bijec Michal Królik. Polák v loňském roce odzápasil jen dva duely, když pod polskou organizací Babilon nejprve prohrál s krajanem Jan Lodzikem a naposledy v říjnu ukončil ve druhém kole Krystiana Bernatowicze.

Dnešní souboj bude podle pravidel Muay Thai v malých rukavicích na tři kola po třech minutách. Sivák je velkým favoritem zápasu s kurzem 1,36. Na jeho soupeře je vypsán kurz 2,87. Hlavním duelem bude souboj polských legend, na jedné straně bývalý světový šampión v boxu Tomasz Adamek a na druhé bývalý MMA šampión Mamed Khalidov.

KSW Epic