Dnes: Sheeraz vs Williams o 2 tituly!

Hamzah Sheeraz vs Liam WilliamsHamzah Sheeraz bude dnes večer v Copper Box Areně obhajovat stříbrný pás WBC a britský titul Commonwealth. Jeho soupeřem bude neúspěšný vyzývatel o světový titul Liam Williams! Video z vážení v článku!

DNES – Copper Box Arena, Hackney Wick, VB
Střední váha
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇬🇧 Liam Williams
Přímý přenos na TNT Sport!

Neporažená britská trojka a světová třináctka „Mohammed“ Hamzah SHEERAZ (18-0-0, 14 KO) a britská pětka a světová osmnáctka „The Machine“ Liam WILLIAMS (25-4-1, 20 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o stříbrný pás organizace WBC a o titul britského impéria Commonwealth!

Vážení
Hamzah Sheeraz: 72,3 kg
Liam Williams: 72,1 kg

Čtyřiadvacetiletý britský šampión Hamzah Sheeraz získal stříbrný pás WBC v červenci 2022, když v pěti kolech vyprovodil Argentince Francisca Torrese. Ještě tentýž rok zničil krajana Rivera Wilsona-Benta a získal také britský pás Commonwealth. V loňském roce stál mezi šestnácti provazy pouze jednou, když výhrou nad Ukrajincem Dmytrem Mytrofanovem obhájil pás WBC.

Dnes bude obhajovat oba tituly a do cesty se mu postaví bývalý neúspěšný vyzývatel o světový titul Liam Williams. Jednatřicetiletý boxer držel v minulosti mezinárodní i britské tituly, ale také i stříbrný pás WBC. V roce 2021 vyzval šampióna organizace WBO Demetriuse Andradeho a byla z toho jednoznačná porážka na body.

Nicméně dnes by se chtěl po dvou výhrách se slabšími soupeři vrátit na vrchol a pokud uspěje, tak bude zpět mezi nejlepší střední váhou. Na galavečeru uvidíme ještě titulovou bitvu v lehké báze, kde se o stříbrný mezinárodní pás WBC a titul Commonwealth poperou neporažení domácí bijci Sam Noakes a Lewis Sylvester.

Hamzah Sheeraz vs Liam Williams