Dnes: Oktagon 53 a titulová bitva Dalisda vs Dourthe!

Dalisda vs DourtheOrganizace Oktagon se dnes představí v německém Oberhausenu. Vše vyvrcholí titulovou bitvou slámové váhy Katharina Dalisda vs Eva Dourthe!

DNES – Oberhausen, Německo
Oktagon 53
Vstupenky v síti ticket-onlineshopCOM
Přímý přenos na OktagonTV

Odveta evropských špiček ženského MMA, ve které jde o titul. Přes 2 roky neporažená KATHARINA DALISDA, to už je pojem. Jedna z nejvýše postavených osobností OKTAGONU na světě a současná šampionka obsadila 5. místo P4P žebříčku a stala se vůbec první německou držitelkou titulu v naší organizaci. Motivovaná „Tygřice“ děsí protivnice svou pílí a odhodláním a sebevědomě drtí jedno jméno za druhým. Obhájí nyní šampionský pás?

Se soupeřkou EVOU DOURTHE už se z klece dobře znají a jejich vyhrocený duel museli naposledy rozhodovat až bodoví rozhodčí. Tvrdá Francouzka je světovou #42 a zkušenosti si přináší z řady předních organizací – v jedné z nich se stala i šampionkou. Ve svém OKTAGON debutu v nabité O2 areně předvedla, že je zcela odhodlaná bojovat o trůn slámové váhy. Vrátí to teď Dalisdě i s úroky?

Oktagon 53

Jubilejní 30. zápas kariéry „Krále severu“ Jana MALACHA s champem 2 rakouských organizací Gokhanem AKSUEM. Pětka střední váhy Hojat KHAJEVAND proti vracejícímu se Davidovi ZAWADOVI se zkušenostmi z UFC, PFL a 16 funusy před limitem.

Nesmlouvavá česká MMA legenda Jaroslav POKORNÝ kontra rozjetý šampion jedné z německých organizací Gjoni PALOKAJ. A také „Terror“ Ivica TRUSCEK s neuvěřitelnými 81 MMA zápasy či střet talentů Endrit BRAJSHORI vs neporažený český válečník Jan FAJK. To vše a mnohem více již tuto sobotu v Oberhausenu.

Oktagon 53