Dnes: Rozanski vs Babič o světový titul WBC!

Lukasz Rozanski vs Alen BabičNeporažený polský boxer Lukasz Rozanski a neporažený chorvatský bijec Alen Babič se dnes večer utkají v hlavním duelu na galavečeru v Polsku o světový titul organizace WBC ve váze Bridgerweight!

22.4.2023 – Hala na Podpromiu, Rzeszow, Polsko
Bridgerweight
Lukasz Rozanski 🇵🇱🆚🇭🇷 Alen Babič
Přímý přenos na TVP Sport!

Neporažená polská jednička Lukasz ROZANSKI (14-0-0, 13 KO) a neporažená chorvatská jednička „The Savage“ Alen BABIČ (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBC ve váze Bridgerweight!

Vážení
Lukasz Rozanski: 100,8 kg
Alen Babič: 95,6 kg

Lukasz Rozanski vs Alen Babič

Neporažený sedmatřicetiletý polský bijec Lukasz Rozanski (14-0-0, 13 KO) stál v ringu naposledy v květnu 2021, když ve velmi vyhroceném duelu dokázal překvapivě už v prvním kole knockoutovat slavnějšího krajan Artura Szpilku, který následně přešel do MMA a boxerskou kariéru pověsil na hřebík.

Na druhé straně dvaatřicetiletý neporažený Chorvat „The Savage“ Alen Babič (11-0-0, 10 KO) naposledy boxoval loni v květnu, když dokázal na galavečeru v londýnské O2 aréně přetlačit v těžkém duelu na body polského boxera Adama Balskiho.

Připomeňme, že světový titul ve váze Bridgerweight na začátku letošního roku uvolnil kolumbijský šampión Oscar Rivas (28-1-0, 19 KO) z důvodu zranění oka. Pás získal v říjnu 2021, když v Montrealu jasně vybodoval kanadskou jedničku Ryana Rozickiho.

Lukasz Rozanski vs Alen Babič