Dnes: Navarrete vs Berinchyk na Sport 1!

Emanuel Navarrete vs Denys BerinchykÚřadující šampión super pérové váhy Emanuel Navarrete a Mezinárodní šampión lehké váhy Denys Berinchyk se dnes v noci střetnou o světový titul WBO v lehké váze! Video z vážení v článku!

DNES – Pechanga Arena, San Diego, USA
Lehká váha
Emanuel Navarrete 🇲🇽🆚🇺🇦 Denys Berinchyk
Přímý přenos na SPORT 1 od 3:00

Mexická a světová jednička super pérové váhy „Vaquero“ Emanuel NAVARRETE (38-1-1, 31 KO) a neporažená ukrajinská dvojka a světová třináctka lehké váhy Denys BERINCHYK (18-0-0, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBO!

Vážení
Emanuel Navarrete: 61,2 kg
Denys Berinchyk: 61,1 kg

Devětadvacetiletý mexický boxer Emanuel Navarrete obhájil loni v listopadu i podruhé světový titul v super pérové váze, když na galavečeru v Las Vegas překvapivě pouze remízoval s brazilský vyzývatelem Robsonem Conceicaem (18-2-1, 9 KO). Dnes se v San Diegu pokusí získat světový titul už ve čtvrté váhové kategorii.

Do cesty se mu postaví neporažený Ukrajinec Denys Berinchyk. Šestatřicetiletý rodák z Krasnodonu získal Mezinárodní titul WBO již v roce 2018 a do dnešního dne jej úspěšně osmkrát obhájil. Nyní ho však čeká první bitva o světový titul a bude chtít mexického boxera poslat zpátky do jeho váhy. Přímý přenos bude zajišťovat sportovní televize Sport 1 od 3h ráno.

Emanuel Navarrete vs Denys Berinchyk