Dnes: Moloney vs Sanchez o pás WBO!

Jason Moloney vs Saul SanchezNa dnešním galavečeru v Kanadě se o světový titul organizace WBO v bantamové váze střetnou úřadující šampión z Jason Moloney a vyzývatel Saul Sanchez! Video z vážení v článku!

DNES – Centre Videotron, Quebec City, Kanada
Bantamová váha
Jason Moloney 🇦🇺🆚🇺🇸 Saul Sanchez
Přímý přenos na ESPN!

Australská a světová jednička „Mayhem“ Jason MALONEY (26-2-0, 19 KO) a americká jednička a světová třináctka „The Beast“ Saul SANCHEZ (20-2-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Kanadě o světový titul organizace WBO!

Vážení
Jason Moloney: 53,3 kg
Saul Sanchez: 53,4 kg

Dvaatřicetiletý australský šampión Jason Maloney bojoval v minulosti již dvakrát o světový titul v bantamové váze, ale v roce 2018 prohrál s Emmanuelem Rodriguezem z Portorika a před třemi lety ho v sedmém kole knockoutoval nesporný šampión z Japonska Naoya Inoue.

Loni v květnu si konečně splnil sen, když na americkém galavečeru v Kalifornii dokázal těsně na body přetlačit filipínského bijce Vincenta Astrolabia (19-4-0, 14 KO) a získal světový titul organizace WBO. Dnes v noci ho čeká první obhajoba a do cesty se mu postaví Američan Saul Sanchez.

Šestadvacetiletý rodák z kalifornského Encina boxoval v minulosti pouze o menší tituly WBA a WBO, ale nyní bude poprvé bojovat o ten největší. O svou šanci si řekl díky dvěma loňským výhrám, když nejprve v červnu knockoutoval Franklina Gonzaleze a naposledy v říjnu dokázal v Japonsku vybodovat Filipínce RV Deniega.

Hlavním zápase kanadského galavečera bude souboj v polotěžké váze o světové tituly WBC, WBO a IBF mezi neporaženým úřadujícím šampiónem Arturem Beterbievem a vyzývatelem Callumem Smithem. Vítěz by se měl následně utkat ve sjednocující bitvě s šampiónem organizace WBA Dmitry Bivolem.

Jason Moloney vs Saul Sanchez