Dnes: Matias vs Ergashev o pás IBF!

Subriel Matias vs Shohjahon ErgashevNa dnešním galavečeru v Las Vegas bude obhajovat světový titul úřadující šampión organizace IBF super lehké váhy Subriel Matias a jeho soupeřem bude Shohjahon Ergashev! Video z vážení v článku!

DNES – Michelob Ultra Arena, Las Vegas, USA
Super lehká váha
Subriel Matias 🇵🇷🆚🇺🇿 Shohjahon Ergashev
Přímý přenos na Showtime PPV!

Portorická jednička a světová šestka „El Orgullo de Maternillo“ Subriel MATIAS (19-1-0, 19 KO) a neporažená uzbecká jednička a světová desítka Shohjahon ERGASHEV (23-0-0, 20 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Las Vegas o světový titul organizace IBF!

Vážení
Subriel Matias: 63,4 kg
Shohjahon Ergashev: 63,4 kg

Jednatřicetiletý portorický boxer získal světový titul IBF ve svém posledním zápase letos v únoru, když dokázal v pěti kolech vyprovodit do té doby neporaženého Argentince Jeremiase Ponce (31-1-0, 21 KO). Dnes v noci má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví neporažený Shohjahon Ergashev.

Stejně starý Uzbek zatím mezi profesionály nepoznal přemožitele, ale také neměl tak těžké soupeře. Souboj s Matiasem bude pro něj zároveň první titulový. Subriel Matias je velkým favoritem a předpokládá se, že by měl pás obhájit. Hlavním duelem galavečera bude souboj v super střední váze David Benavidez vs Demetrius Andrade.