Dnes: Garcia vs Roach o titul WBA!

Hector Luis Garcia vs Lamont RoachÚřadující šampión super pérové váhy Hector Luis Garcia bude dnes v noci poprvé obhajovat pás WBA. Do cesty se mu postaví v Las Vegas americký boxer Lamont Roach!

DNES – Michelob Ultra Arena, Las Vegas, USA
Super pérová váha
Hector Luis Garcia 🇩🇴🆚🇺🇸 Lamont Roach
Přímý přenos na Showtime PPV!

Dominikánská jednička a světová šestnáctka „El Androide“ Hector Luis GARCIA (16-1-0, 10 KO) a americká trojka a světová dvacítka Lamon ROACH (23-1-1, 9 KO) se utkají na galavečeru v Las Vegas ve dvanáctikolové bitvě o standardní světový titul WBA!

Vážení
Hector Luis Garcia: 58,7 kg
Lamont Roach: 58,8 kg

Dvaatřicetiletý šampión Hector Luis Garcia získal světový titul WBA loni v srpnu, když dokázal celkem snadno vybudovat tehdejšího šampióna z Venezuely Rogera Gutierreze. Letos v lednu si chtěl vyšlápnout na šampióna lehké váhy Gervontu Davise, ale Davis mu nedal sebemenší šanci a ukončil jej v devátém kole.

Dnes v noci se vrací k obhajobě titulu v super pérové váze a do cesty se mu postaví osmadvacetiletý americký boxer Lamont Roach. Američan naposledy boxoval loni v létě, když přetlačil na body Angela Rodrigueze. Od té doby v ringu nestál a jeho šance na úspěch s Garciou jsou minimální. Hlavním duelem galavečera bude souboj v super střední váze David Benavidez vs Demetrius Andrade.