Dnes: Makhmudov vs Wallisch o 3 tituly!

Arslanbek Makhmudov vs Michael WallischRuský boxer Arslanbek Makhmudov a německý vyzývatel Michael Wallisch v noci odvážili dnes nás čeká souboj o tituly NABA, NABF a stříbrný WBC!

DNES – Centre Gervais Auto, Quebec, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Michael Wallisch

Neporažená ruský jednička a světová devatenáctka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (15-0-0, 14 KO) a německá dvojka Michael WALLISCH (23-5-0, 16 KO) se utkají v desetikolové bitvě o stříbrný pás WBC a pásy NABA a NABF!

Vážení
Arslanbek Makhmudov: 120,3 kg (16.9.2022 – 119,4 kg)
Michael Wallisch: 106,3 kg (28.5.2022 – 106 kg)

Arslanbek Makhmudov vs Michael Wallisch

Třiatřicetiletý ruský knockouter žijící v Kanadě „Lion“ Arslanbek Makhmudov (15-0-0, 14 KO) letos sešlápl plynový pedál a 16.prosince se postaví k další obhajobě stříbrného pásu WBC a také titulům severní Ameriky NABA a NABF.

Makhmudov si v letošním roce připsal na své konto dvě důležité výhry. Nejprve na konci února knockoutoval v šestém kole Poláka Mariusze Wacha a následně v polovině září vybodoval rodáka z Kamerunu, veterána Carlose Takama.

Arslanbek Makhmudov vs Carlos Takam

Ve svém třetím letošním duelu se měl střetnout s o rok mladším nigerijským knockouterem Raphaelem Akpejiorim (14-0-0, 13 KO). Jenže promotéři oznámili, že Nigerijec ze zápasu vycouval i přes platný kontrakt a bude zápasit na domácí půdě o národní titul.

Nakonec se náhrada našla velmi rychle a soupeř ruského bijce bude sedmatřicetiletý německý boxer Michael Wallisch. Němec loni tvrdě narazil v duelu s Muratem Gassievem, který jej ukončil ve čtvrtém kole. Nebylo jasné jak to bude dál s jeho kariérou, ale Wallisch se letos vrátil do ringu a na domácím galavečeru ukončil ve druhém kole krajana Toniho These.

Arslanbek Makhmudov

Arslanbek Makhmudov