Dnes: Kabayel vs Smakiči o pás EBU!

Agit Kabayel vs Agron SmakičiNěmecký boxer Agit Kabayel se dnes večer střetne na domácím galavečeru v Bochumi s Chorvatem Agronem Smakičim o Evropský titul těžké váhy!

4.3.2022 – RuhrCongress, Bochum, Německo
Těžká váha
Agit Kabayel 🇩🇪🆚🇭🇷 Agron Smakiči

Neporažená německá jednička a světová sedmačtyřicítka Agit KABAYEL (22-0-0, 14 KO) a chorvatská dvojka a světová osmatřicítka Agrin SMAKIČI (19-1-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Evropský titul EBU!

Vážení
Agit Kabayel:107,9 kg
Agron Smakiči: 110 kg

Třicetiletý německý boxer Agit Kabayel zatím ničí vše co se mu postaví do cesty. Již v únoru 2017 získal Evropský pás EBU, když vybodoval Belgičane Herveho Hubeauxe. Pás držel dva roky než jej uvolnil a v červenci 2020 si zaboxoval o Kontinentální titul WBA.

Pás získal po desetikolové bitvě s řeckým boxerem Evgeniosem Lazaridisem. V červnu 2021 pás obhajoval s tvrdým soupeřem Kevinem Johnsonem. Americký veterán sice kousal, ale Kabayel si pohlídal jednoznačnou výhru na body.

Agit Kabayel

Kabayel stál naposledy v ringu loni v květnu, když se utkal s českým bijcem Pavlem Šourem. Český boxer však s nabušeným Němcem nevydržel ani celé jedno kolo a než jej poslal k zemi.

Dnes večer Kabayela čeká první duel v rodné Bochumi a ve hře bude opět Evropský pás EBU. Do cesty se mu postaví chorvatský boxer žijící v Německu Agron Smakiči. Smakiči v minulosti boxoval o titul pouze jednou a to o Interkontinentální titul IBO a byla z toho zatím jediná porážka.

Loni odboxoval dva duely a oba vyhrál před limitem. Nejprve knockoutoval ve třetím kole Jamajčana Lenroye Thomase a naposledy v červenci už v prvním kole Brazilce Fernanda Rodriga Simoese de Almeidu.

Agit Kabayel vs Agron Smakiči


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing