Dnes: Joyce vs Zhang o titul WBO!

Joy Joyce vs Zhilei ZhangBritský šampión Joe Joyce bude dne večer na galavečeru v Londýně poprvé obhajovat prozatímní světový titul organizace WBO a do cesty se mu postaví Zhilei Zhang!

DNES – Copper Box Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇨🇳 Zhilei Zhang
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská trojka a světová pětka „Juggernaut“ Joe JOYCE (15-0-0, 14 KO) a čínská jednička a světová sedmadvacítka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (24-1-1, 19 KO) se střetnou ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO na galavečeru v Londýně!

Vážení
Joe Joyce: 116,1 kg (24.9.2022 – 123,1 kg)
Zhilei Zhang: 126,1 kg (20.8.2022 – 125,7 kg)

Sedmatřicetiletý úřadující šampión Joe Joyce získal prozatímní světový titul WBO ve svém posledním duelu loni v září, když rozebral a v jedenáctém kole ukončil bývalého mistra světa Josepha Parkera. Organizace WBO ho následně jmenovala jako povinného vyzývatele Oleksandra Usyka.

Jenže ukrajinský boxer nyní dokončuje jednání o sjednocující bitvě s Tysonem Furym a Joyce musí počkat. Britský boxer se tak vrátí do ringu dnes večer a jeho soupeřem bude devětatřicetiletý Číňan Zhilei Zhang.

Joy Joyce vs Zhilei Zhang

Zhang svedl loni 20. srpna parádní eliminační bitvu s favorizovaným Chorvatem Filipem Hrgovičem (15-0-0, 12 KO). Ačkoliv zápas kontroverzně prohrál na body 113:144 a 2x 112:115 tak na svůj věk boxoval velmi dobře a Chorvata přeboxoval. Již dnes večer dostane novou šanci, ale bude to mít velmi těžké, protože Joyce je velkým favoritem.

Joy Joyce vs Zhilei ZhangTikTok proboxing>


Mallpay Proboxing