Dnes: Guidry vs Stiverne!

Jonathan Guidry vs Bermane StiverneBermane Stiverne se vrací po dvouleté pauze mezi šestnáct provazů. Jeho soupeřem bude na dnešním galavečeru v Miami tuto Jonathan Guidry! Video v článku!

Rodák z Haiti „B. Ware“ Bermane Stiverne (25-5-1, 21 KO) získal v květnu 2014 uvolněný světový titul organizace WBC, když v tehdy ostře sledovaném duelu ukončil v šestém kole „Noční můru“ Chrise Arreolu. Titul však držel pouze do první obhajoby v lednu 2015, kdy jej vybodoval budoucí dlouholetý šampión Deontay Wilder.

Bermane Stiverne

Po porážce s Wilderem to šlo se Stivernem doslova od desíti k pěti. Sice ještě tentýž rok dokázal těsně vybodovat Američana Derrica Rossyho, ale pak přišly už jen porážky. V roce 2017 ho v odvetě knockoutoval v prvním kole Deontay Wilder, v roce 2019 v šestém kole Joe Joyce a naposledy loni v lednu v jedenáctém kole Trevor Bryan.

Jonathan Guidry

Dnes se do ringu vrátí na galavečeru v Miami, který pořádá jeho manažer Don King. Jeho soupeřem bude o jedenáct let mladší americký boxer Jonathan Guidry (18-1-2, 11 KO). Guidry loni poprvé v kariéře prohrál, když jej v titulovém zápase vybodoval Trevor Bryan.

Don King

Chuť si spravil ve svém posledním duelu v červnu, když v šestém kole knockoutoval neporaženého krajana Dacarree Scotta. Stiverne navážil 118,9 kg a má nejnižší váhu od roku 2017. Guidry navážil 114,9 kilogramů. Přímý přenos z amerického galavečera bude v rámci PPV přenášet streamovací platforma FITE.