Dnes: Figueroa vs Magsayo o pás WBC!

Brandon Figueroa vs Mark Magsayo O prozatímní světový titul organizace WBC se v pérové váze utkají dnes v noci Brandon Figueroa a Mark Magsayo! Video z vážení v článku!

DNES – Toyota Arena, Ontario, USA
Pérová váha
Brandon Figueroa 🇺🇸🆚🇵🇭 Mark Magsayo
Přímý přenos na ShowTime!

Americká a světová jednička „The Heartbreaker“ Brandon FIGUEROA (23-1-1, 18 KO) a filipínská jednička a světová čtyřka „Magnifico“ Mark MAGSAYO (24-1-0, 16 KO) se střetnou dnes v noci na galavečeru v Ontariu ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC!

Vážení
Brandon Figueroa: 57,1 kg
Mark Magsayo: 57,2 kg

Brandon Figueroa vs Mark Magsayo

Šestadvacetiletý americký boxer Brandon Figueroa získal v květnu 2021 světové tituly WBA a WBC v super bantamové váze, když ve vyrovnaném souboji nakonec v sedmém kole knockoutoval tehdejšího šampióna divize Luise Neryho. Tituly však udržel jen půl roku, protože jej již v první obhajobě vybodoval Stephen Fulton.

Loni v červenci přešel do pérové váhy a při svém debutu na galavečeru v San Antoniu v šesti kolech vyprovodil mexického boxera Carlose Castra. Nyní ho čeká první titulová bitva v pérové váze a do cesty se mu postaví sedmadvacetiletý bývalý šampión Mark Magsayo.

Filipínský boxer Mark Magsayo získal loni v lednu světový titul WBC, když ve velmi vyrovnaném zápase dokázal přetlačit na body amerického boxera Garyho Allena Russella. Pás následně obhajoval v červenci, ale v těsném duelu nestačil na Reye Vargase z Mexika.