Dnes: Dubois vs Lerena o pás WBA!

Daniel Dubois vs Kevin LerenaBritský šampión Daniel Dubois se dnes postaví k první obhajobě standardního světového titulu WBA a do cesty se mu postaví bývalý světový šampión křížové váhy Kevin Lerena. Přímý přenos na O2 Sport!

DNES – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇿🇦 Kevin Lerena
Přímý přenos:
Česko: O2 Sport od 19:00!
Slovensko: DAJTO a VOYO!

Britská pětka a světová sedmnáctka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (18-1-0, 17 KO) a jihoafrická jednička a světová třiadvacítka „The KO Kid“ Kevin LERENA (28-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o klasický světový pás WBA!

Vážení
Daniel Dubois: 109 kg (11.6.2022 – 109,5 kg)
Kevin Lerena: 104,7 kg (17.9.2022 – 106 kg)

Daniel Dubois vs Kevin Lerena

Pětadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois získal standardní světový titul WBA letos v červnu, když na galavečeru v Miami ve čtvrtém kole knockoutoval neškodného amerického boxera a umělého šampióna Trevora Bryana (22-1-0, 15 KO). Dnes se tak postaví k první obhajobě pásu a nebude to mít vůbec lehké.

Fury vs Chisora3 O2 TV

Jeho soupeřem bude třicetiletý jihoafrický boxer Kevin Lerena, který v minulosti držel světový titul v křížové váze a dnes by rád získal také pás v nejtěžší váhové divizi. Lerena se dostal do hledáčku promotérů Daniela Duboise poté, co britská boxerská asociace BBBofC nepochopitelně neschválila jako soupeře Australana Lucase Browna (31-3-0, 27 KO) z důvodu jeho věku a rozdílných kvalit.

Daniel Dubois vs Kevin Lerena

Lerena letos odboxoval již dva duly, když nejprve v březnu knockoutoval ve čtvrtém kole Rumuna Bogdana Dina (20-4-0, 16 KO) a naposledy v září dokázal ovládnout na body těžký duel s polským vikingem Mariuszem Wachem (36-9-0, 19 KO). Hlavním zápasem na galavečeru v Londýně bude titulové bitva o pás WBC v těžké váze Tyson Fury vs Dereck Chisora 3.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3