Dnes: Bytyqi vs Lopez 2!

Fabiana Bytyqi vs Elizabeth Lopez 2Úřadující světová šampiónka organizace WBC a nejúspěšnější česká boxerka v historii profesionálního boxu Fabiana Bytyqi se dnes v Brně utká v odvetě s Elizabeth Lopez Corzo! Přímý přenos na ČT Sport! Kompletní startovka v článku!

DNES – Sono, Brno, ČR
Atomová váha
Fabiana Bytyqi 🇨🇿🆚🇲🇽 Elizabeth Lopez 2
Přímý přenos na ČT Sport od 20:30!
Fabiana bude boxovat od 22:00!

Neporažená česká jednička a světová sedmička Fabiana BYTYQI (19-0-2, 5 KO) a mexická dvojka a světová osmička „Veneno“ Elizabeth LOPEZ (10-5-5, 1 KO) se utkají v desetikolové odvetné bitvě o světový titul organizace WBC!

Fabiana Bytyqi vs Elizabeth Lopez 2

Sedmadvacetiletá neporažená úřadující světová šampiónka atomové váhy Fabiana Bytyqi získala uvolněný světový titul WBC už v září 2018, když na galavečeru v Ústí nad Labem jasně přeboxovala britskou vyzývatelku Denisu Castle.

Pás poprvé obhájila v dubnu 2019 přes remízový duel s mexickou boxerkou Marií Vargas. Ještě tentýž rok v prosinci pás obhájila podruhé, když na kladenském galavečeru v těžkém duelu s Anou Arrazolou z Mexika dokázala urvat vítězství na body.

Poté Fabiana ovládla čtyři netitulové bitvy a ke třetí obhajobě světového titulu se postavila až loni v červenci na galavečeru v Kosovu, kde česká boxerka boxovala vůbec poprvé. Do cesty se ji postavila jednatřicetiletá mexická boxerka Elizabeth Lopez Corzo a byla z toho opět vyrovnaná bitva, která skončila remízou 97:94 – 96:96 a 96:97, ale Fabiana svým výkonem nenadchla.

Fabiana Bytyqi vs Elizabeth Lopez 2

Fabianu tak dnes na galavečeru v Brně čeká odveta a bude chtít svého trenéra, oddané fanoušky a také všechny pochybovače přesvědčit, že si titul zaslouží. Mexická boxerka však už v prvním zápase ukázala, že je hladová po vítězství a titul by si chtěla odvést domů.

Fabiana Bytyqi vs Elizabeth Lopez 2TikTok proboxing


Mallpay Proboxing