Dnes: Anderson vs Merhy!

Jared Anderson vs Ryad MerhyDnes v noci nás čeká velmi zajímavý souboj dvou neporažených těžkých vah. Na jedné straně neporažený Američan Jared Anderson a na druhé neporažený Belgičan Ryad Merhy! Video z vážení v článku!

DNES – American Bank Center, Texas, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇨🇮 Ryad Merhy
Přímý přenos na ESPN

Neporažená americká trojka a světová jednadvacítka „Big Baby“ Jared ANDERSON (16-0-0, 15 KO) a belgická jednička a světová jednatřicítka Ryad MERHY (32-2-0, 26 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v americkém Texasu O Americký pás WBC a mezinárodní titul WBO!

Vážení
Jared Anderson: 113,8 kg
Ryad Merhy: 106,8 kg

Čtyřiadvacetiletý americký boxer Jared Anderson od roku 2019, kdy přešel mezi profesionály nepoznal jediného přemožitele. Nicméně na opravdovou výzvu stále čeká. V loňském roce sice porazil krajana a bývalého světového šampióna těžké váhy Charlese Martina, ale ten držel titul v roce 2016 a nylo to spíš „z leknutí“.

Dnes má proti sobě rodáka z Pobřeží Slonoviny boxujícího za Belgii Ryada Merhy. Jednatřicetiletý boxer se blýskl v posledním zápase loni v prosinci, kdy dokázal v Paříži vybodovat bývalého olympijského vítěze a amatérského mistra světa Tonyho Yoku. Merhy bude jednoznačně nejtěžší prověrkou Andersona, který bude muset před domácími fanoušky nechat v ringu vše.

Jared Anderson vs Ryad Merhy

Na dnešním galavečeru v Texasu se také vrací Nigerijec Efe Ajagba (19-1-0, 14 KO), který má na svém kontě pouze jeden těžký zápas, který však před třemi lety s Kubáncem Frankem Sanchezem prohrál. Ani tentokrát nebude mít proti sobě bůhví jak velkou výzvu a do cesty se mu postaví devětadvacetiletý italský boxer Guido Vianello (12-1-1, 10 KO). Ital loni nestačil na Američana Jonathana Rice, který jej ukončil v 7. kole. Následně si připsal dvě povinné výhry nad Curtisem Harperem a Mosesem Johnsonem.V souboji bude také Ajagbův stříbrný titul WBC.

Efe Ajagba vs Guido Vianello