Dnes: Akhmadaliev vs Tapales o tituly WBA a IBF!

Murodjon Akhmadaliev vs Marlon TapalesŠampión super bantamové váhy Murodjon Akhmadaliev bude dnes v noci již počtvrté obhajovat pásy WBA super a IBF. Do cesty se mu postaví Marlon Tapales! Video z vážení v článku!

DNES – Boeing Center, San Antonio, USA
Super bantamová váha
Murodjon Akhmadaliev 🇺🇿🆚🇵🇭 Marlon Tapales
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená uzbecká jednička a světová čtyřka „MJ“ Murodjon AKHMADALIEV (11-0-0, 8 KO) a filipínská dvojka a světová pětka „Maranding Nightmare“ Marlon TAPALES (36-3-0, 19 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super a IBF!

Vážení
Murodjon Akhmadaliev: 55,1 kg
Marlon Tapales: 55,2 kg

Murodjon Akhmadaliev vs Marlon Tapales

Osmadvacetiletý neporažený šampión Murodjon Akhmadaliev získal oba světové tituly v lednu 2020, když na galavečeru v Miami dokázal přetlačit na body amerického šampióna Daniela Romana. Pásy poprvé obhájil o rok později v dubnu, když v pěti kolech zdemoloval Japonce Ryosuka Iwasu.

Téhož roku si připsal i druhou obhajobu, když dokázal naprosto dominantně vybodovat vyzývatele z Chile Jose Velasqueze. Naposledy pásy obhajoval loni v červnu v San Antoniu, kde ve dvanáctém kole ukončil amerického boxera Ronnyho Riose.

Dnes tak má před sebou již čtvrtou obhajobu a do cesty se mu postaví třicetiletý bývalý světový šampión bantamové váhy Marlon Tapales. Ten držel světový titul WBO v roce 2016-2017 a následně přešel do super bantamové váhy. V té v roce 2019 bojoval o prozatímní světový titul IBF, ale prohrál s Japonecem Ryosuke Iwasakou v jedenáctém kole.

Murodjon Akhmadaliev vs Marlon Tapales


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing