Davis a Garcia mají odváženo!

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia Američan Gervonta Davis a Dominikánec Hector Luis Garcia splnili ve Washingtonu váhový limit a dnes v noci je čeká dvanáctikolový souboj!

DNES – Capital One Arena, Washington, USA
Lehká váha
Gervonta Davis 🇺🇸🆚🇩🇴 Hector Luis Garcia 
Přímý přenos na ESPN+!

Neporažená americká dvojka a světová trojka „Tank“ Gervonta DAVIS (27-0-0, 25 KO) a neporažená jednička Dominikánské republiky a světová pětka „El Androide“ Hector Luis GARCIA (16-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pás WBA na galavečeru v hlavním městě Spojených států!

Vážení
Gervonta Davis: 60,8 kg
Hector Luis Garcia 60,8 kg

Osmadvacetiletý „Tank“ Gervonta Davis získal již v lednu 2017 světový titul v super pérové váze, když v sedmi kolech vypráskal portorického boxera Jose Pedrazu. V prosinci 2019 přešel do lehké divize kde zničil Kubánce Yuriorkise Gambou a stal se šampiónem ve druhé váhovce.

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia 

V roce 2021 si odskočil na jeden zápas do super lehké váhy, aby vyzval šampióna organizace WBA Maria Barriose. Davis opět předvedl neskutečný výkon a šampióna úplně vymazal a ukončil v jedenáctém kole. Poté se vrátil zpět do lehké váhy, kde ještě tentýž rok vybodoval Mexičana Isaaca Cruze a loni v květnu ukončil v šestém kole krajana Rolanda Romera.

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia 

Dnes ho čeká souboj s jednatřicetiletým neporaženým boxerem z Dominikánské republiky. Hector Luis Garcia, získal loni v srpnu standardní světový titul organizace WBA v super pérové váze, když jasně přeboxoval na body venezuelského boxera Rogera Gutierreze.

Na galavečeru se také střetnou o prozatímní pás organizace IBF ve velterové váze neporažený pětadvacetiletý americký boxer Jaron Ennis (29-0-0, 27 KO) a šestadvacetiletý Ukrajinec Karen Chukhadzhian (21-1-0, 11 KO).


Jaron Ennis 🇺🇸🆚🇺🇦 Karen Chukhadzhian
(66 kg – 66,3 kg)

Jaron Ennis vs Karen Chukhadzhian


Demetrius Andrade 🇺🇸🆚🇺🇸 Demond Nicholson
(75,8 kg – 75,8 kg)

Demetrius Andrade vs Demond Nicholson