David Hošek se vrací na RFA 12!

David HošekČeský válečník David Hošek naposledy neuspěl na KSW 79 v Liberci, kde nestačil na Andrease Berga Gustafssona. Nyní se vrací zpět do RFA, kde se pokusí odčinit poslední prohru s Nenadem Avramovičem!

9.9.2023 – Považská Bystrica, Slovensko
RFA 12
Start 19:00
Vstupenky v síti: PredpredajSK
Vstupenky v síti: TicketportalSK

Promotér Marhanský potvrdil, že pokud David Hošek v Považské Bystrici zvítězí, tak se stane novým vyzyvatelem Dominika Humbugera. Ještě předtím se ale bude muset naplno soustředit na zápas, který jej čeká 9. září.

Vyrovnaná bilance v rámci RFA
Debut v organizaci Real Fight Aréna si David Hošek odbyl na úvodním turnaji Warm-Up v Bratislavě, kde předvedl velmi těsný zápas s Polákem Gladkowiczem. Dva bodoví rozhodčí ho viděli zvítězit, čímž uštědřil Gladkowiczovi první kariérní porážku na body. Na RFA 4 však nepředvedl optimální výkon především v defenzivním wrestlingu. Avramovič odkontroloval všechna tři kola a jasně vyhrál na body.

Srbský bojovník se však sám připravil o možnost zabojovat o titul a zrušením zápasu bez uvedení důvodu si definitivně zavřel dveře v organizaci RFA. V případě, že David  Hošek v Považské Bystrici uspěje, v dalším zápase se popere o titul střední váhy proti Dominikovi Humburgerovi.

David Hošek

Tři zastávky mimo organizaci
Po neúspěšném duelu s Avramovičem si Hošek odskočil do organizace I Am Fighter, kde vyzval krajana Martina Horského. Ten mu nedokázal konkurovat už od prvních vteřin a Hošek si připsal knokaut v 1. kole. Další zastávka byla polská KSW, ve které čelil Švédovi Andreasu Bergovi Gustafssonovi.

Po rychlém takedownu soupeř rozpoutal ground and pound a rozhodčí necitlivě zápas okamžitě ukončil. David se však z této porážky dokázal oklepat a vrátil se na vítěznou vlnu na turnaji IAF 7. Miroslava Vacka uškrtil ve 2. kole a upravil si tak svoji bilanci na 9-4-1. Připíše si Hošek jubilejní výhru mezi profesionály nebo se reprezentant pražského RPG Gymu připraví o možnost zápasit o titul RFA? Odpověď poznáme již 9. září.

David Hošek