Anthony Joshua zahájil sparingy!

Anthony JoshuaBritský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua zahájil v Texasu plnou přípravu na odvetu s Dillianem Whytem. V přípravě mu pomáhají Jeamie Tshikeva, Jeremiah Milton a Michael Hunter!

12.8.2023 – O2 Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇬🇧 Dillian Whyte 2
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová trojka „AJ“ Anthony JOSHUA (25-3-0, 22 KO) a britská trojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (29-3-0, 19 KO) se utkají v netitulové dvanáctikolové odvetě na galavečeru v londýnské O aréně!

Dnes nás čeká oficiální tisková konference k odvetnému duelu Anthony Joshua vs Dillian Whyte. Třiatřicetiletý Anthony Joshua a o tři roky starší Dillian Whyte se poprvé střetli v prosinci 2015 na galavečeru v londýnské O2 aréně. Vyhrocený duel tehdy vyhrál Joshua, když dokázal svého krajana ukončit tvrdým zvedákem v sedmém kole.

Anthony Joshua začal přípravný kemp v americkém Texasu, do kterého si pozval krajana Jeamie Tshikevu (5-0-0, 3 KO) a Američany Jeremiaha Miltona (9-0-0, 6 KO) a bývalého neúspěšného vyzývatele o světový titul v křížové váze Michaela Huntera (20-1-2, 14 KO).

Anthony Joshua vs Dillian Whyte 2