Omielanczuk nabízí Martínkovi odvetu!

Michal Martínek vs Daniel OmielanczukMichal Martínek byl na pátečním galavečeru KSW 75 lepším mužem v zápase, ale rozhodčí darovali vítězství Danielovi Omielanczukovi. Ten nyní Martínkovi nabízí odvetu!

„Celou svou kariéru zápasím. Nesoudím a nerozhoduju a ani bych to dělat nechtěl. Necítím se poražený, ale z úcty k Michalovi a jeho týmu navrhuji odvetu. Tentokrát nebudou žádné pochybnosti“. Napsal na sociální sítě polský bijec Daniel Omielanczuk.

Zápas začal z obou stran poměrně opatrně a s respektem a nedočkali jsme se žádné větší akce. Martínek si držel chytře od Poláka odstup a využíval dobře výškové převahy a větší délky rukou. Omielanczuk se snažil k Martínkovi dostat svými pověstnými granáty, ale neúspěšně.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

Ve druhém kole Martínek inkasoval nepříjemný tvrdý úder a lehce si zatančil, ale naštěstí problémy ustál. Naopak pokračoval v koncentrovaném výkonu a pomalu přesnými údery Polákovi otevřel levé oko. V posledním kole se snažil Omielanczuk zase zaútočit, ale Martínek všechny jeho pokusy odmítl a nepustil si ho k sobě.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, které nabídlo velké překvapení. Všichni tři rozhodčí se přiklonili překvapivě na stranu polského fightera poměrem 30:27 a 2x 29:28. Marínek a jeho tým chtěli podat na výsledek protest, ale ten nakonec podal přímo majitel organizace KSW Martin Lewandowski.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk