Conlan se střetne v Belfastu s Gillem!

Michael Conlan vs Jordan GillBývalý prozatímní mistr světa Michael Conlan a bývalý mistr Evropy Jordan Gill se utkají 2. prosince na galavečeru v Belfastu!

2.12.2023 – The SSE Arena, Belfast, Irsko
Pérová váha
Michael Conlan 🇮🇪🆚🇬🇧 Jordan Gill
Přímý přenos na DAZN!

Irská jednička a světová osmnáctka „Mick“ Michael CONLAN (18-2-0, 9 KO) a britská devítka „The Thrill“ Jordan GILL (27-2-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v irském Belfastu!

Jednatřicetiletý irský boxer Michael Conlan držel před dvěma lety prozatímní světový titul organizace WBA, když jasně vybodoval krajana TJ Dohenyho. loni v březnu vyzval tehdejšího šampióna Leigha Wooda, kterého sice na body přeboxoval, ale Wood ho dokázal v posledním kole ukončit a Conlan si připsal první profesionální porážku.

Letos v květnu se snažil na druhý pokus získat světový titul, když vyzval úřadujícího šampióna organizace IBF z Mexika Luise Alberta Lopeze. Conlan zápas vůbec nezvládl a Lopez jej ukončil už v pátém kole. Nyní se po druhé porážce vrací mezi šestnáct provazů a do cesty se mu postaví bývalý mistr Evropy Jordan Gill.

Devětadvacetiletý britský boxer získal Evropský titul EBU loni v únoru, když v devátém kole knockoutoval Francouze Karima Guerfiho. Následně se v říjnu postavil k první obhajobě, ale zkušený španělský válečník Kiko Martinez mu vystavil ve čtvrtém kole stopku. Gill se tak stejně jako Conlan vrací do ringu po porážce a chtěl by se vrátit na vítěznou vlnu.

Michael Conlan vs Jordan Gill