Clash of The Stars IV již příští týden!

Clash of The Stars: Epizode IVJiž čtvrtý galavečer organizace Clash of The Stars s podtitulem „Freak Wars“ se nezadržitelně blíží a již za 7 dní otevře své brány v pražské hale O2 Universum! Kompletní fighcard v článku!

11.3.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Strat 18:00
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz
Vstupenky v prodeji také na Ticketmaster.cz

Z předaleké galaxie k Vám přilétá první letošní galavečer Clash of The Stars: Episode IV „Freak Wars“. V hlavním zápase galavečera se proti sobě postaví dvě známé tváře sociálních sítí. Vítěz poslední série reality show Love Island Kryštof Novák, se střetne s držitelem nejsledovanějšího českého Instagramu s 1,4 mil sledujícími Tomášem Chlupem.

Zástupce reality Survivor Christian Nathan změří síly s youtuberem Freescootem. Do akce se chystá také stálice Clash of The Stars kulturista a MMA zápasník Filip Grznár, jemuž se postaví slovenský zápasník a trenér Martin Sedlák alias Pagy.

Filip Grznár vs Martin Sedlák

Fanoušci ženských zápasů si tentokrát přijdou na své. Ve dvou zápasech se jim představí hned 6 bojovnic. Ano, na čtvrtém galavečeru Clash of The Stars uvidíte také zcela první zápas dvě na dvě. Dvojici z Prahy tvoří influencerka, zpěvačka a herečka Kristal Shine a modelka Denisa Ryndová. Jejich soupeřkami budou půvabné bojovnice ze Slovenska, známé z platformy Onlyfans, Inked Dory a Karina Pedro.

Clash of The Stars: Epizode IV

Napravit si reputaci přichází také Jaroslav Kotlár alias Kotlár Security. V cestě mu bude stát youtuber a Tiktoker Abé Charvát. Vyrovná si Kotlár scóre #vestylu? Duel bude v nově vytvořené kleci o rozměrech 3×3 metrů a nebude kam utéct.

Jaroslav Kotlár vs Tomáš Charvát Clash of The Stars

Hodně vyostřené setkání na tiskové konferenci, které bylo zakončené potyčkou mezi diváky, nabídli streameři Jan „Halien“ Štec vs Martin „ZIAMW“ Hronec. Kdo z nich odejde ze zápasu jako vítěz?

Neskutečně vyhrocený duel nabídne také zápas Miroslav „Fayne“ Loner vs Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý. Oba se vyloženě nesnášení a vše vyvrcholilo ve studiu promotéra Tomáše Le Sy, kde se oba aktéři do sebe pustili a Veselý dokonce použil na svého soka pepřový sprej a přímý přenos musel být na několik minut přerušen.

Miroslav Loner vs Tadeáš Veselý

Death Match – tedy zápas, ve kterém změří síly hned 3 bojovníci najednou všichni proti sobě. Kdo pro sebe v zápase Matouš Kaluba vs Max Green vs Kluk s kamením urve vítězství? I tohle a mnohem více budete moci sledovat v O2 universu během galavečera Clash of The Stars: Epizode IV.

Clash of The Stars: Epizode IV Fightcard