Clash Of The Stars 5 hlásí vyprodáno!

Clash Of The Stars 5 Organizace Clash Of The Stars dokázala během 48 hodin vyprodat pražské O2 universum a ukázala, že je souboje Youtuberů stále stoupající zájem! Videa z tiskové konference v článku!

10.6.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash Of The Stars 5: The Champ is here
Start v 18:30
Vstupenky v síti TicketPortal VYPRODÁNO

Minulý týden se konala v pražském klubu Duplex úvodní tisková konference ke galavečeru Clash Of The Stars 5: The Champ is here. Byly jsme svědky několika roztržek, napadání a urážek. Několik soubojů bude hodně vyhrocených a poprvé se také bude bojovat o titul organizace. A kdo jej získá – Marek “Datel“ Valášek nebo Tomáš “Dynamo“ Križan?

Druhým hlavním zápasem galavečera bude souboj mezi Tadeášem “Gangstaboyem“ Veselým a Tadeášem “Mawarem“ Růžičkou. Pro mnohé nereálný souboj se stává skutečností! Velmi očekávaný je také vyhrocený střet mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem.

Na pátém galavečeru CLASH OF THE STARS budou diváci také svědky zcela prvního zápasu výškově hendikepovaných bojovníků! O co menší vzrůstem, o to větší odvahou a duchem!

Po rozchodu s Shopaholicadel začíná novou životní kapitolu plnou sportu David “Fregamercz“ Pražák, který změří síly s Klukem s kamením. Po delší době se do akce vrací také tiktoker a influencer Honzi Michálek, kterého si jako soupeře vyhlídl Daniel “Seaser“ Siruček.

Oblíbená ostravská influencerka Hanka “Krutohanka“ Gelnarová tentokrát změří síly s novou tváří v řadách Clash of the Stars Satnady. Napravit si reputaci po prohrané premiéře přichází Pomalu Snejksi, kterému bude stát v cestě držitel nejrychlejšího K.O. v Clashi Král Berouna.

Clash Of The Stars 5

Po tiskové konferenci byl spuštěn předprodej vstupenek a zájem byl obrovský. Během prvních 24 hodin se prodalo neskutečných 90% vstupenek a v následujícím dnu byl doprodán zbytek. Pátý galavečer tak prodal vstupenky nejrychleji ze všech předchozích turnajů. Je otázkou času, kdy si organizace Clash Of The Stars troufne na O2 arénu.Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5