Clash 7: Žralok vs Baba Jaga!

Žralok vs Baba JagaMMA zápasník Václav Mikulášek se po vyhazovu z organizace Oktagon představí v lednu na turnaji Clash Of The Stars 7 v pražské sportovní hale na Výstavišti!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
Start v 18:30
Vstupenky v síti Ticketportal

Na svou premiéru v organizaci Clash of the Stars se těší známý zápasník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, jemuž se postaví držitel jednoho z nejšílenějších K.O. v historií bojových sportů Patrik „Žralok“ Hübler.  Žralok se na posledním turnaji postaral o velké překvapení, když v téměř prohraném zápase vytasil přesný lucky punch a v 1. kole knockoutoval favorizovaného kulturistu Reného Blahovskýho.

To Mikulášek má s MMA zápasy obrovské zkušenosti a jeho aktuální bilance je 9 vítězství a 12 porážek. V letošním roce dokázal v prvním kole knockoutovat na turnaji Oktagon 41 Poláka Matyasa Viszlaye. Následovala porážka na galavečeru Oktagon 45 s Ole Magnorem a naposledy jej na Fabriq 3 v Trnavě ve třetím kole porazil Slovák Robert Koky. Chytne Mikulášek na Clas of the Stars nový dech?

V hlavním zápase se podle pravidel boxu utkají majitel televize Barrandov a známý mediální magnát Jaromír Soukup a nevyzpytatelný Psychopat Bejr. Předvede Jaromír Soukup své boxerské dovednosti a zápas vyhraje nebo bude mít navrch zběsilá a hrubá síla Psychopata Bejra? To se dozvíme 27. ledna na galavečeru Clash of the Stars 7.

Hlavním předzápasem bude střet dvou influencerek a bývalých kamarádek Míny a Ladušky, které si jdou vyřídit dlouholetý a hodně osobní spor. Jako na každém galavečeru Clash of the Stars se diváci můžou těšit na novinku, která tu ještě nebyla. Tentokrát to bude první zápas podle pravidel suma v České republice mezi Diegem Kotlárem a Gappou!

Velmi očekávaná bude také první odveta v Clashi mezi youtuberem Faynem a velice kontroverzním influencerem Tadeášem Veselým. Poloviční odveta ze zápasu 2 na 2 čeká influencerku a modelku Denisu Ryndovou a Onlyfans tvůrkyni Inked Dory.

Clash Of The Stars 7

Mezi nové tváře, které se připravují na svou premiéru v kleci Clash of the Stars patří policista Petr Reif, kterého můžete znát z televizního pořadu Policie v akci a který se střetne s raperem Elmem. Dále také herečka z filmu pro dospělé Lady Dee, která se utká s kolegyní z branže Nikolou Lauberovou. V souboji mladých a talentovaných sportovců uvidíme Dana Bayera a Alexe Zacha! Do akce se vrací také veterán Clash of the Stars Psycho Michal, který se v souboji o titul pravého vikinga utká s Filipem Procházkou!

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří! Těšíme se na Vás už 27. ledna ve Sportovní hale Fortuna v Praze!