Clarke porazil Dina ve dvou kolech!

Frazer ClarkeBronzový medailista z olympijských her Frazer Clarke vyhrál i šestý profesionální duel i když ne tak, jak by si přál!

25.3.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Frazer Clarke 🇬🇧🆚🇷🇴 Bogdan Dinu
2. kolo RTD

Jednatřicetiletý „The Eraser or Big Fraze“ Frazer Clarke (6-0-0, 5 KO) se měl původně na domácím galavečeru v Manchesteru utkat s dvaačtyřicetiletým americkým veteránem a bývalým juniorským mistrem světa organizace WBC Rydellem Bookerem (27-7-1, 14 KO). Američan se však zranil a musel na poslední chvíli ze zápasu odstoupit.

Promotéři naštěstí našli náhradu velmi rychle a tou byla rumunská dvojka Bogdan Dinu (20-5-0, 16 KO). Zkušený šestatřicetiletý boxer bojoval před dvěma lety s Danielem Duboisem (19-1-0, 18 KO) o prozatímní světový titul WBA, ale prohrál ve druhém, kole.

Zápas mezi Clarkem a Dinem nabídl poměrně slušnou přestřelku, ve které dominoval favorizovaný Brit. Clarke zároveň měl z nechtěného střetu hlav na čele nepříjemný cut. Nicméně dobře rozjetý zápas skončil po druhém kole, když si Dinu začal stěžovat na bolest žeber a jeho trenér tak zápas ukončil.

Frazer Clarke vs Bogdan Dinu

„Chci moc poděkovat Bogdanovi za záchranu večeru, bez něj bych seděl doma. Omlouvám se za jeho žebra a doufám, že si Manchester užije a bude brzy připraven zase bojovat“. Řekl po zápase bronzový olympijský medailista Frazer Clarke.


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing